Anystay Sergipe By You
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Deze 1-slaapkamer Anystay Sergipe By You São Paulo villa is gesitueerd op 25-minuten loopafstand tot het MASP en biedt toegang tot bezienswaardigheden in de omgeving.
Het vakantiehuis in de Consolação wijk van São Paulo bevindt zich op slechts 1 km van het Winkelcentrum Center 3 en binnen 2 km afstand van winkels als de Praça de Se. De 1-badkamer villa bevindt zich op rijafstand van 10 minuten vanaf het Museu da Imagem e do Som en vrij dicht bij Club Jerome. Anystay Sergipe By You villa is een goed uitgangspunt voor de sportattracties van São Paulo, waaronder het Estádio do Pacaembu, dat op maar 1,1 km ervandaan ligt.
Een complete keuken, uitgerust met een koelkast en keukengerei, is beschikbaar tijdens je verblijf. Gasten kunnen Braziliaanse gerechten proberen in Bella Paulista, gelegen binnen een paar straten van Anystay Sergipe By You villa. De woning is op slechts 950 meter verwijderd van Paulista metrostation en binnen een korte wandeling van 10 minuten van Rua Alagoas bushalte.
- Locale bezienswaardigheiden
- Parque do Ibirapuera1,9 km
- Patio Higienopolis Shopping Mall600 m
- Julio Prestes Station2,4 km
- Abril Theater2,1 km
- Avenida Paulista1,8 km
- Downtown Sao Paulo1,9 km
- Sambodromo3,8 km
- Obelisco4 km
- Luchthavens
- Luchthaven Congonhas13 km
- Treinstations
- Julio Prestes Train Station2,4 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Lift
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Jacuzzi
- Fitnesscentrum
Diensten
- Wasserij
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Gratis toiletartikelen
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe ver is Congonhas van Anystay Sergipe By You villa?
De luchthaven Congonhas en Anystay Sergipe By You villa liggen op een afstand van 5 km van elkaar. - ❓
Welke restaurants in de buurt van Anystay Sergipe By You villa kun je aanbevelen?
Gasten van Anystay Sergipe By You villa kunnen eten in Bella Paulista restaurant, dat Braziliaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Anystay Sergipe By You villa?
Anystay Sergipe By You villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Hoeveel gasten kan Anystay Sergipe By You villa ontvangen?
De accommodatiecapaciteit van Anystay Sergipe By You villa is voor maximaal 3 personen. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in het vakantiehuis?
Het vakantiehuis beschikt over een complete keuken met een koelkast en keukengerei. - ❓
Zijn er spafaciliteiten bij Anystay Sergipe By You villa waar gasten gebruik van kunnen maken?
Gasten van Anystay Sergipe By You villa kunnen ontspannen met de spafaciliteiten ter plaatse, zoals een bubbelbad.